• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


Erba Dış Ticaret Limited Şirketi Tekstil Sektöründe mühendislik hizmeti vermek amacıyla 1987 yılından bu yana Dünya Tekstil piyasasında isim sahibi üretici distribütör firmaların Türkiye mühendisliğini yapmakta, sektörde yıllardır oluşan deneyimini müşterilerine aktarmaktadır.

2000'li yıllara gelindiğinde ERBA Türk Tekstil sektörünün önde gelen iplik dağıtıcılarından biri olmuştur. ERBA, servis kalitesi ve müşteri memnuniyeti temini ile uluslararası referans konusu olması dolayısıyla triko ve el örgü yünleri üreticisi ve dünya çapında ihracatcısı SCHOELLER firması tarafından 2004 yılı itibarıyla TÜRKİYE TEK TEMSİLCİSİ tayin edilmiştir.


SCHOELLER, 2003 yılı performansıyla Avusturya'da yılın tekstil firması seçilerek "Salzburger Preis" ödülüne layık görülmüştür.

Erba Müşterilerine her zaman en kaliteli, en yeni, en ekonomik ve çevre dostu çözümleri en ideal zaman da ve en uygun şartlarda sunarak ; Müşterilerinin sürdürülebilir avantajlar kazanmasını sağlayarak Türk Tekstil sektörünün global pazarda sağlıklı gelişimine yardımcı olmayı hedeflemektedir.


ERBA, ayrıca İngiliz parafin üreticisi GIBSON & CO. LTD. ile Türkiye'deki ortak üretim tesisini başarıyla sürdürmektedir.

ERBA Dış Ticaret Ltd Şti

Bağlar Mah. Mimar Sinan Cad. No:37/93 G Plus Residence Bağcılar - İstanbul 
Tel: (212) 474 74 52 - 474 72 52 
E-mail: erba@erbaltd.com