• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Markalar

Erba Müşterilerine her zaman en kaliteli, en yeni, en ekonomik ve çevre dostu çözümleri en ideal zaman da ve en uygun şartlarda sunarak ; Müşterilerinin sürdürülebilir avantajlar kazanmasını sağlayarak Türk Tekstil sektörünün global pazarda sağlıklı gelişimine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

SCHOELLER

Erba, servis kalitesi ve müşteri memnuniyeti temini ile uluslararası referans konusu olması dolayısıyla triko ve el örgü yünleri üreticisi ve dünya çapında ihracatcısı schoeller firması tarafından 2004 yılı itibarıyla türkiye tek temsilcisi tayin edilmiştir.

Schoeller, 2003 yılı performansıyla avusturya'da yılın tekstil firması seçilerek "salzburger preis" ödülüne layık görülmüştür.

SPANDEX

Erba spandex ipliklerimiz 12 denyeden 840 denyeye farklı özelliklerde son derece kaliteli üretilmiş yuvarlak örmeden dokuma endüstrisine kadar uzanan tüm Türk Tekstil firmalarına hitap eder .

NAVYLON

Erba nylon 6 ( poliamid 6 ) navylon marka ipliklerimiz 15 denyeden 100 denyeye ham ( fdy ) ipliklerden texturize ( dty ) ipliklere kadar uzanan geniş bir yelpazeyi ihtiva eder.

MAGNAFIL

Erba nylon 6.6 ( poliamid 6.6 ) magnafıl marka ipliklerimiz 20 denyeden 100 denyeye textürize( dty ) ipliklerden 15 denyeden 40 denyeye gipe ipliklere kadar uzanan geniş bir yelpazeyi ihtiva eder.