• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

ER-BA Dış Ticaret Limited Şirketi Tekstil Sektöründe mümessillik hizmeti vermek amacıyla 1987 yılında kurulmuştur. Kurulduğu 1987 yılından bu yana Dünya Tekstil piyasasında isim sahibi üretici - distribütör firmaların Türkiye mümessilliğini yapmakta, sektörde yıllardır oluşan deneyimini müşterilerine aktarmaktadır.

SCHOELLER, 2003 yılı performansıyla Avusturya'da yılın tekstil firması seçilerek "Salzburger Preis" ödülüne layık görülmüştür.

ERBA, ayrıca İngiliz parafin üreticisi GIBSON & CO. LTD. ile Türkiye'deki ortak üretim tesisini başarıyla sürdürmektedir.
 

MİSYONUMUZ
Müşterilerimize her zaman en kaliteli, en yeni, en ekonomik ve çevre dostu çözümleri en ideal zaman da ve en uygun şartlarda sunarak; Müşterilerimizin sürdürülebilir avantajlar kazanmasını sağlayarak Türk Tekstil sektörünün global pazarda sağlıklı gelişimine yardımcı olmak , kurumumuza ,çalışanlarımıza ve ülkemize olan görevlerimizi kusursuz ve tam zamanında yerine getirecek ekonomik başarıları sağlamaktır

VİZYONUMUZ
Türk tekstil sektörününün en büyük , en teknolojik , en değerli , en dürüst iplik ve hizmet sağlayıcısı olmak ve bu güçle Türk tekstil sektörünü global pazarda en iyi temsil eden kurum olmaktır.

LOJİSTİK 
Sipariş edilen ürünler şehirçi aynı gün şehirler arası 2 gün içerisinde
Alıcıya ulaştırılır.ERBA, Lojistik hizmetlerine büyük önem vermektedir.